به گزارش پرداد و به نقل از دیلی میل :: به نظر می رسد "سوری کروز" دختر تام کروز و کتی هلمز هرگز نگران نداشتن لباسی خاص نمی شود و باید از مادر با سلیقه خود ممنون باشد که کمدی پر از لباس های جورواجور و رنگارنگ را برای او تا دهه ی 20 زندگی اش آماده کرده است.

شیک  پوش ترین دختر بچه جهان + عکس

سوری 6 ساله به خاطر داشتن کمدی پر از لباس که ارزش آنها میلیون ها دلار تخمین زده می شود به عنوان شیک  پوش ترین کودک جهان شناخته  شده و همیشه مطابق با مد جامعه لباس می پوشد.

کتی هلمز در مصاحبه ای اظهار داشت :"هر چی که به ذهنم برسه برای سوری می خرم و این می تونه وقتی که اون به سن 25 سالگی رسید فوق العاده به نظر برسه. من لباس و وسایلی که می تونه در آینده به درد اون بخوره را برایش کنار گذاشته ام ، من حتی چندین دست از لباسهای حاملگی خود را برای زمانی که اون باردار می شود کنار گذاشته ام."

هلمز 32 ساله قوانین سختی برای لباس پوشیدن اعضای خانواده اش وضع کرده  و بارها اعلام کرده نمی تواند بد لباس پوشیدن را تحمل کند.

ضد دختر | anti girls لباس ,هلمز ,دختر ,سوری ,لباس پوشیدن ,کنار گذاشته منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

حریر بوسه ترجمه متون انگلیسی دانلود آهنگ جدید | دانلود موزیک جدید سرزمین خیال من امپراطور دانلود | دانلود فیلم و سریال جدید هر چی که بخوای ذبیح تکتاز چندوچون